צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

האירועים שלנו

 
49 הוא בית לאירועים - ואין זה משנה אם מדובר בחתונה, בברית או באירוע השקה. לקוחות פרטיים ועסקיים גם יחד מוצאים אצלנו מענה מושלם על כל המשתמע מכך: השירות המצוין שמעניק הצוות, התפריט המשגע שיוצר השף והנוף המרהיב שמספקים אימא אדמה והמגדלים של תל-אביב "בשיתוף פעולה" יוצא דופן.

רוצים לבחון מקרוב את כל מה שיש ל- 49 להציע? צרו קשר לתיאום ביקור במקום: 053-7101677 או 03-6997767.
 
אירועים פרטיים של פעם בחיים
אמנם 49 הוא המקום האולטימטיבי לחתונות, אך גם בר/בת מצוות, בריתות וימי הולדת נחגגים אצלנו בכיף גדול. לאחר שנים שבהן ליווינו אינספור זוגות ומשפחות, הבנו עד כמה חשובים הליווי הצמוד, היחס האישי והאוזן הקשבת. לכן, כשמדובר באירועים פרטיים אנו שמים על כך דגש מיוחד. תוכלו להרגיש זאת כבר בהתחלה, בשלבי התכנון והחשיבה, וכמובן במהלך האירוע עצמו. לא תצטרכו להתעסק בשום דבר, מלבד בחגיגה שלכם - לפזז ברחבה, להתחבק עם האורחים ולחייך לצלם.
 
אירועים עסקיים נחשקים
גם לקוחות עסקיים מגיעים ל- 49, כדי לערוך כנס מקצועי, לחגוג השקה של מוצר חדש או לקיים אירוע חברה מכל סיבה שהיא. את הדגש באירועים אלו שמים על הירידה לפרטים והתאמת המתחם לצורכיו של הלקוח. מאות כיסאות לוועידה? קיבלתם! תאורה והגברה להופעה? אין בעיה! מנות קוקטייל קטנות ומשגעות? כבר בהכנה! הוסיפו לכך את הנוף עוצר הנשימה של 49, ותקבלו אירוע שישאיר חותם אמיתי על העובדים, המשקיעים, הספקים או חברי ההנהלה.
 
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים